Kancelaria Adwokacka

Adwokat Małgorzaty Lipert

O mnie

Indywidualne podejście do każdej sprawy

W 2016 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Od początku okresu studiów zdobywałam kompetencje zawodowe poprzez: uczestnictwo w uniwersyteckim projekcie Studenckiej Poradni Prawnej, praktykowanie w instytucjach wymiaru sprawiedliwości oraz współpracę z renomowanymi kancelariami adwokackimi.

Od 2017 roku odbywałam aplikację adwokacką w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej pod patronatem Adwokata Radosława Flaszy – którą zakończyłam egzaminem zawodowym w 2020 roku – osiągając najwyższy wynik w okręgu szczecińskim.

W zakresie moich szczególnych zainteresowań zawodowych pozostaje szeroko pojęte prawo cywilne, gospodarcze, handlowe oraz karne.

Nowoczesne metody i innowacyjne rozwiązania

Kancelaria zapewnia pełen zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług doradczych najwyższej jakości, indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Doświadczenie, zaangażowanie i uczciwość

Nabywane przez lata wiedza i doświadczenie są bezcenne. Dowodem na to pozostają nie tylko osiągnięcia zawodowe, lecz także – satysfakcja i zadowolenie moich Klientów ze wszystkich aspektów współpracy.

Pasja, rozwój, rzetelność i fachowość

W mojej pracy opieram się na fundamentalnych zasadach, takich jak rzetelność i fachowość we wszelkich działaniach. Przyjmując za dewizę najwyższą jakość świadczonych usług, stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

Zaangażowanie i najwyższe standardy

Tak jak moi Klienci, jestem nastawiona na sukces. Pomoc prawna, której udzielam to element biznesowego i osobistego powodzenia mojego Klienta.

Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy zarówno z dużymi spółkami, jak i ze średnimi i małymi przedsiębiorcami oraz z klientami indywidualnymi.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.